Otvorenie letnej sezóny 2023

Otvorenie letnej sezóny 2023

Vážení návštevníci,

príprava letného kúpaliska na tohtoročnú sezónu 2023 je v plnom prúde. Máme za sebou kompletné čistenie bazénov, chodníkov, každodenné kosenie ale aj opravy a výmenu podlahy v okolí destského bazéna. 

Cenník vstupov sa tento rok mení iba mierne. Zvýšenie cien o 15 % sa týka celodenných vstupov a Abonent klubu z dôvodu nárastu prevádzkových nákladov. Aktuálny cenník na letnú sezónu 2023 nájdete v sekcii INFORMÁCIE > CENNÍK.

Novinkou tejto sezóny je nový prednostný vstup do areálu letného kúpaliska pre členov Abonent klubu. Zákazníci s vlastným čipovým náramkom budú môcť bez čakania vstúpiť do areálu cez turniketový systém.

Pre osoby staršie ako 70 rokov sme začiatkom roka vytvorili kategóriu Senior Abonent klub, v ktorom majú za ročný poplatok (15€ + 5€ čipový náramok) počas letnej sezóny zadarmo celodenné vstupy a mimo letnej sezóny 135-minútové vstupy.

V prípade priaznivého počasia je otvorenie letného kúpaliska naplánované na 17.6.2023. Pre viac informácií prosím sledujte našu webovú stránku a sekciu otváracích hodín.

 

 

Sledujte nás